Zábava

Školní výlet, ze kterého budou děti nadšené

Pokud hledáte skvělý tip na školní výlet anebo ještě lépe hotový program, který budete moci pouze objednat a prožít, vyzkoušejte skvělé zážitkové programy v jedinečném prostředí Štramberku a v jeho blízkém okolí. Velikou výhodou tohoto koutu republiky je totiž to, že na poměrně malém prostoru spojuje velké přírodní a kulturní bohatství sahající až daleko do historie člověka. Okolí Štramberku tak doslova překypuje zajímavostmi, na které budete narážet na každém kroku, a které snadno navážete na učivo z biologie, zeměpisu, dějepisu, ale také z ostatních hodin výuky. A pokud vás přitom bude provázet zkušený a znalý průvodce, tak si to užijete ještě o mnoho více.

sbírka

A navíc, každý pedagog podobnou možnost prožít školní výlet se zkušeným průvodcem, který se bude jeho třídě plně věnovat, jistě uvítá. Vždyť během školního roku mají učitelé práce více než dost a rozhodně jim nezbývá žádný volný prostor k tomu, aby ještě navíc pečlivě připravovali program jejich školního výletu, takže podobné věci často dělají na úkor svého pracovního volna. Další věc je také ta, že i děti program v režii jiného subjektu lépe přijmou. Na své učitele jsou už ve školním prostředí až příliš zvyklé na to, aby jim věnovaly dostatek pozornosti ještě někde venku na výletě. Ovšem pokud je bude provázet někdo další, kdo je bude umět zaujmout a získá si jejich respekt, pak je to základem úspěchu.

dotek

Zvolte si proto takový program školního výletu, který zaujme nejen žáky, ale také učitele. Děti budou maximálně spokojené a pedagogové si alespoň na chvíli po zásluze odpočinou. A třeba se také dozvědí něco nového. Díky tomu, že krédem organizace je heslo zážitkem k poznání, můžete se těšit na pořádnou porci zábavy, při které se děti nejen vydovádějí, ale také něco dozvědí. A jak všichni moc dobře víme – právě to, co si sami vyzkoušíme a vidíme to na vlastní oči, tak to si nejlépe zapamatujeme.