Zábava

Léto plné dobrodružství

Také přemýšlíte, kam poslat letos svého teenagera na letní tábor? Ty klasické jsou prý stále stejné a už ho nebaví a loni na něj byly akorát stížnosti. Je zkrátka příliš nabitý energií, a tak neumí být chvilku v klidu. Právě pro takové „neposedné živly“ je jako dělaný letní tábor , který je spojený s moderní a zajímavou hrou. Ta hra se jmenuje paintball a rozhodně se nedá říci, že by o ni nebyl mezi mladými lidmi zájem. A nejen mezi mladými. Tomuto adrenalinovému sportu propadlo už mnoho lidí bez ohledu na věk. Pokud vás ještě nezasáhl, pak zřejmě nevíte, o co jde.

bojová praxe

  • Ve hře je vaším úkolem postřílet své protihráče.
  • Nejedná se pochopitelně o zbraně skutečné, ale o želatinové kuličky, které jsou naplněné potravinářským barvivem.

Hra je tedy zcela bezpečná.Kulička vám rozhodně nikterak neublíží, pouze vás nabarví. A tato barva je snadno vypratelná.

  • Není to ale jen bezmyšlenkovité střílení do všech světových stran.
  • Kromě postřehu to chce především zapojit do hry mozek.
  • Musíte správnou taktikou přelstít své protivníky a dokončit úspěšně misi.

stanování v lese

Pohyb i zábava

Jak je jistě z programu jasné, na tento tábor se přijímají už spíše starší děti. Jedná se o věk mezi jedenáctým a devatenáctým rokem. Vítáni jsou i úplní začátečníci, kteří ještě s touto hrou nepřišli do kontaktu. Zkušení táboroví vedoucí je plně zasvětí do tajů této adrenalinové záležitosti tím, že jim zajistí základní výcvik a připraví pro ně zprvu jednodušší, později i složitější úkoly.

střelec na útěku

Rozhodně se nejedná o nějaký vojenský dril.Vše je dobrovolné a také přizpůsobené možnostem a schopnostem všech účastníků. Paintball je sice hlavní hrou celého tábora, to ale neznamená, že budou jiné zábavy opomíjeny. Vaše děti tu najdou vše, co k pravému táboru patří. Tudíž i táboráky, výlety, koupání a běžné táborové soutěže.