Produkty

Netradiční reklamní nosič

Vyzkoušeli jste možná již mnoho druhů reklamy a máte několik (nebo možná spoustu) reklamních předmětů pro své zaměstnance, obchodní partnery a zákazníky. Ale možná hledáte nějaký univerzální a praktický kousek, který byste mohli věnovat komukoliv a všichni by jej rádi nosili a vystavovali světu na odiv. Takovou věcí může být pěkná a kvalitní látková taška s potiskem.
látková taška

Praktická věc denní potřeby

Tašku používáme všichni takřka každý den. Využití najde skutečně pro každého bez rozdílu a existuje spousta lidí, kteří dají přednost pěkné tašce látkové před taškou na jedno použití, která není ani ekologická, ani hezká. Navíc, plnobarevná reklama se na vašich taškách bude dobře vyjímat a nebude působit nevkusně a levně. V dnešní době jsou látkové tašky velmi trendy, protože reagují na potřebu udržitelnosti a odrážejí ekologické smýšlení lidí. Dokonce si můžete vybrat i materiál v bio kvalitě. Tak bude i vaše firma vytvářet dobrý dojem na své partnery a zákazníky.
barevná krajka

Kde tašky pořídit?

Výroba na míru – to je to, co potřebujete, protože vaše firma je jedinečná a stejně takové mohou být vaše reklamní předměty. Najít kvalitního dodavatele takovýchto reklamních nosičů nemusí být vůbec těžké .
lněný textil

Velký výběr a možnosti

Dodavatel nabízí velký výběr standardních střihů a rozměrů, ovšem v dnešní době moderních výrobních technologií není problém vyrobit tašku na přání – v jakémkoliv rozměru, střihu, materiálu, barevné kombinaci apod. Nejdůležitější pro vás bude určitě samotný potisk, ten si můžete samozřejmě sami navrhnout a dodat, pokud však tápete a nejste si jisti, výrobce vám pomůže. Ukáže vám to nejlepší, co kdy navrhl a vyrobil a poskytne spoustu rad a nápadů ze svých bohatých zkušeností. Řešení není jen jedno, řešení záleží výhradně na vás a bude vás rozhodně bavit.