Dům a byt

Koupelna pro malé

Jestliže právě zařizujete koupelnu, pak právě nyní máte jedinečnou příležitost vytvořit i dětskou verzi. Malé umyvadlo totiž vašemu dítěti umožní naučit se potřebné hygieně co nejdříve. Na trhu existuje neskutečné množství dětských umyvadel, na kterých se designeři opravdu vyřádili. Koho by například nebavilo umývat si ruce v umyvadle, které má tvar míče? Snad každého malého fotbalistu.
zašpuntovaná vana

Také učení chození na záchod bude s nízkým záchodem mnohem jednodušší. K vaší vaně je možné pořídit koupelnový závěs, který bude mít dětskou tématiku. To jistě ocení děti, které jsou stydlivé a rádi ocení soukromí. Rozhodně byste neměli zapomenout pověsit ručníky do úrovně ručiček vaší ratolesti. Sami uvidíte, že budete nadšeni z toho, jak samostatné vaše dítko díky tomuto zařízení vaší koupelny bude. Jestliže máte možnost vaší koupelnu pouze upravit, rozhodně byste neměli vynechat dětskou stoličku, která je skvělým pomocníkem při vstupu do vany apod.

Vždy byste měli začít bezpečností. Nejen pro vás ale také pro vaše dítě. Rozhodně nesmí chybět protiskluzová podložka do vany a před ní, což je úplný základ, bez kterého se žádná koupelna již neobejde. Pozor byste měli dávat také na zásuvky, které by bylo lepší zakrýt vhodnými záslepkami. Vana by měla být opatřená madlem, aby se vašemu dítěti mnohem lépe vylézalo. Dítko určitě potěšíte i hračkami do vany. Je ale dobré rozmyslet si, jestli jsou dané hračky vhodné do vody. Nejen mýdla nebo šampóny by měly mít své místo v horní části.

Možní si teď říkáte, proč byste vlastně měli investovat do dětské koupelny, když by měla postačit ta klasická. Odpověď je velmi jednoduchá. Pokud totiž chcete, aby vaše dítě mělo kladný vztah k hygieně po ránu ale i večer, pak je dětská koupelna ideální cesta, jak toho docílit.
sedm ručníků

Koupelna, která je určena pro děti, učaruje každého a to nejen svou barevností ale i různými vychytávkami. Možná se dokonce i přistihnete, že se do ní těšíte mnohem více, než vaše ratolest. Určitě nic nedokáže zvednout dítěti náladu po ránu jako barevná koupelna s dětskými prvky. Koupání a čištění zubů tedy nemusí být jen povinnost. Nyní bude již radost.