Produkty

Když si chceme svítit lépe

V dnešní době už dávno odzvonilo klasickým žárovkám a na jejich místo nastoupily modernější typy osvětlení. Dnes tu máme kdeco, a tudíž není problém si z moderního sortimentu svítidel vybírat, ovšem vyvstává zákonitě jiný problém. A sice dilema, podle čeho se nyní při výběru řídit.
Je to logické. Parametrů, podle nichž se můžeme řídit, je celá řada, a nejednou vlastně ani pořádně nerozumíme tomu, co tyto obnášejí a nakolik by nás měly při volbě ovlivňovat. To není jako dřív, kdy se stačilo podívat na cenovky a vše bylo rázem jasné.
osvětlení metra
A protože by se mohlo stát, že byste při onom dlouhém bádání nad širokou nabídkou svítidel mohli nějakou shodou okolností opomenout LED žárovky 12V, dovolte mi, abych vám je nyní ve stručnosti představil.
Jakkoliv tyto zdroje nesou ve svém názvu slovo žárovka, nenechte se zmást. Tyto nemají s tím, co bylo rozhodnutím Evropské unie pro vysokou energetickou náročnost staženo z trhu, nic společného, nejedná se o nějaký produkt, jenž měl zmizet v propadlišti dějin.
stropní osvětlení
Tyto žárovky jsou něčím víc než pouhým zdrojem světla. Lze je použít k osvícení prakticky jakéhokoliv prostoru, bez ohledu na to, k čemu je tento používán, mohou nalézt uplatnění v kterékoliv místnosti bytu stejně jako v garáži, dílně a podobně, a to ať už tam vyžadujeme světlo přímé nebo nepřímé. Ať tak nebo onak, vždy se hodí právě tyto žárovky. Jež jsou k mání za skvělou cenu, oplývají vysokou životností, rychlým startem a nízkou spotřebou elektřiny a nevadí jim ani časté zapínání a vypínání.
A aby toho snad nebylo málo, můžeme si tu volit i z více nabízejících se barev světla. To podle toho, která právě nejvíce lahodí našemu oku. Nabízí se tu:
– teplé bílé světlo
– chladné bílé světlo
– studené bílé světlo
Přičemž to první vyhovuje nejspíše v obývacích pokojích a ložnicích, druhé se hodí do koupelny nebo někam ke vchodovým dveřím a dobře se při něm čte (nejenom v oné koupelně či u domovních dveří) a to poslední podporuje koncentraci a hodí se tak hlavně do kanceláří a pracoven.
Takže si z tohoto typu žárovek určitě vybere každý. Každý, kdo má jasno v hlavě.