Dům a byt

Vaše vaření si zaslouží prostory na míru

moderní kuchyně, lednice, ostrůvek

Vaším snem je už dlouho rekonstrukce stávajícího prostoru určeného k vaření. Nyní nastal správný čas a vy si můžete svůj sen konečně splnit. Dávno už máte představu o tom, jak vše bude vypadat.

Rozhodně už se nechcete přehrabovat ve starých a nepřehledných policích. Od nového vybavení vyžadujete naprostou přehlednost, to vám podstatně ulehčí a zrychlí přípravu veškerých pokrmů. Týká se to i surovin nebo koření, ty rovněž chcete mít vždy v dohledu a po ruce.

Přesně z těchto důvodů jste se rozhodli po kuchyni na míru. Každá police, skříňka či šuplík budou přesně odpovídat vašim potřebám. Na vše bude dostatek místa a vy tak budete mít více prostoru pro své kuchařské umění.

bílá kuchyně, ostůvek

Ostrůvek má kouzlo i výhody

Navíc teď máte možnost, do svých plánů zabudovat i ostrůvek. Ano, kuchyně s ostrůvkem je vaše největší přání. Je stylová, praktická a pohodlná. Plně vám vyhovuje, protože máte malé děti. Malé děti, ke kterým jste doposud musela být díky staré lince při vaření otočená zády. To vám podstatně komplikovalo situaci, protože jste neměla děti pod dohledem.

S ostrůvkem budete klidnější. Při vaření na děti krásně uvidíte. Navíc celý prostor dostane úplně jiný rozměr, bude jednotnější a všichni členové spolu budou moci bez potíží komunikovat, uvidí na sebe a nikdo k nikomu nebude zády.

Vhodně zvolená barva a provedení dokáží divy

Kromě všeho zmíněného je důležitá i volba barevného provedení. Vhodná barva dodá prostoru veselost, stylovost, eleganci či jednoduchost. Daný prostor opticky zvětší či zmenší, učiní ho útulnějším. Na výběr je široká škála různých odstínů.
Nemusíte se však bát ani lesklého provedení, to umí zajistit luxusní vzhled a vzdušnost, to vše za příznivou cenu. Tak neváhejte a vybírejte. Začněte třeba tím, že si necháte zpracovat návrh nové kuchyně a pak se rozhodněte.

pruhovaná kuchyně, ostrůvek