Podnikání

Pronájem dodávky za pakatel

Pokud na Vaší činnosti závisí i dodávka, kterou máte jako pracovní auto, tak je velice nemilé, pokud se rozbije. V takovém případě, si člověk říká, proč právě on musí mít takovou smůlu. Pokud se Vám dodávka rozbije, tak se obraťte na půjčovnu dodávek, kde si vybere doslova každý.

půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek Rentcarservice, je velice známá půjčovna, která disponuje velkým výběrem dodávek. Najdete zde menší i větší dodávky a bude jen na Vás, co potřebujete odvést, nebo za jakým účelem chcete dodávky využít. Tato společnost, si dává záležet na spokojenosti zákazníka a přizpůsobila k tomu i služby, které jsou s pronájmem vozu spojené. Mezi ne patří neomezené kilometry a také 24, hodinová podpora. Možnost jízdy je po celé EU a všechny vozy podléhají pravidelnému servisu. Samozřejmostí je možnost přistavení vozidla a také dálniční známka pro Českou i Slovenskou republiku. Dále mají vozy prémiovou asistenční službu a všechny vozy jsou pojištěné. Všechny jejich vozy můžete řídit s řidičským průkazem B a po domluvě lze zapůjčit i řidiče.

půjčovna dodávek

Mezi dalšího výhody tohoto pronájmu patří zapůjčení dětské sedačky zdarma, či zapůjčení rudlu. Ten využijete hlavně při stěhování a usnadní Vám mnoho práce. Dále si pak můžete zapůjčit i navigaci, se kterou vždy dorazíte do správného cíle. Většina vozů, které se pronajímají mají navíc tažné zařízení a je tak možné převést více věcí naráz. Po každém vrácení se vozy kontrolují, aby nedošlo k poruše během dalšího pronájmu. Všechny vozy se navíc udržují v čistotě, aby si nimi mohli lidi ihned odjet a užívat je. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, tak se podívejte na jejich internetové stránky, kde mají zodpovězené časté dotazy lidí. Díky nim Vám bude už všechno jasné a můžete si dodávku ihned zapůjčit.

Pokud tedy momentálně nemáte dodávku, tak se obraťte na tento pronájem. Nebudete litovat a vše půjde podle Vašich plánů.