Produkty

Myš s vlastním logem

Snad každá firma má ve svém vybavení stolní počítač nebo notebook. Ke každému počítači je potřeba ještě klávesnice, monitor a myš. Notebook lze doplnit snad už jen myší. A jak takovou myš vybrat? V dnešní době máme na výběr z bezdrátových myší nebo těch, které mají kabel.

Bezdrátová myš
Bezdrátové myši Promodarky mají tu výhodu, že nemají žádný kabel, který by vám zavazel. Propojení s vaším počítačem zajistí malý USB flash disk. Při výběru bezdrátové myši je důležité zaměřit se na výdrž baterie, jemnost v DPI a odezvu. Hodnota DPI vyjadřuje citlivost myši, čím je vyšší, tím lépe rozpozná povrch pod sebou a tím rychleji se myš na obrazovce pohybuje. Myš můžete přenášet od jednoho počítače k druhému, stačí pouze přepojovat USB flash disk.

Myš s kabelem

Myš s kabelem
Myš s kabelem je vhodná tam, kde ji nepotřebujete přenášet. Většinou se dávají k počítačovým sestavám, v dnešní době to však není pravidlem. Její výhodou je, že nemá žádné baterie, které by se vybili a museli se časem měnit. Stejně jako u bezdrátové myši, i zde je potřeba zaměřit se na jemnost v DPI a odezvu.

Běžnému uživateli stačí nižší hodnoty DPI, vyšší hodnoty vyhledávají většinou hráči počítačových her.

Myš s logem

Moderní a kvalitní IT vybavení je vizitkou každé firmy. Ať už se jedná o kancelář, showroom nebo prodejnu, počítač nebo notebook by měl být moderní a mít kvalitní vybavení. A co takhle myš s vlastním logem? Logo umístěné na myši je skvělou formou jak propagovat svoji firmu. Myš je většinou na očích každého zákazníka, pokud přijde k pultu nebo ke stolu, u kterého je počítač a firma poskytuje poradenství apod. Logo může být vytisknuté přímo na samotné myši, v případě myši s kabelem, na kabelu. Kvalitní technologie umožní tisk loga nebo názvu firmy až tří barev. Pokud tedy hledáte neobvyklý firemní předmět, může být myš tou pravou a originální volbou.