Produkty

Pořádek ve zboží

Pořádek musí být, což dvojnásob platí ve firmách, kde se manipuluje se zbožím. Sklad musí totiž fungovat bez zádrhelů, abychom zdlouhavě vše nehledali.

Pořádek ve zboží

Udržujte systém

Výrobní typ firmy patří mezi jeden z nejčastějších, kdy smyslem je, že do společnosti se doveze nějaký materiál, z něj se tu produkují určité výrobky a ty se prodají. Samozřejmě tu jde hodně o hodně o finance, ale my se nyní budeme zajímat o logistiku, protože u větších firem se jedná o tuny materiálu a zboží, které musejí být vždy na správném místě, aby byl zajištěn plynulý chod firmy a skutečně vydělávala. Není to jen tak, protože zde musí být sehraný tým lidí a určitý systém.

průmyslový sklad

Dnes nám dost pomáhá moderní elektronika, protože zde můžeme dané produkty evidovat a monitorovat, kde právě jsou. Nejčastěji je průběh takový, že se objedná dostatek materiálu, který se zavede do systému a dá na příslušné místo ve skladu. Jakmile je potřeba ve výrobě, tak zaměstnanci na dané pracoviště dodají potřebný počet kusů. Odtud putují zase zpátky již hotové výrobky. Až jich je dostatek a máme zakázku na jejich prodej, tak se na paletách naloží do kamionu.

Značení etiketami

K evidenci zboží se požívá speciální software, abychom měli vše pohromadě snadno a rychle dostupné. Kromě toho musíme značit i zboží. Musí na něm být umístěny všechny důležité informace a být přehledné, takže nemůžeme psát na jednotlivé krabice jenom tak fixou. U nějakého malého skladu to teoreticky možné je, ale ve velké firmě budeme těžko hledat jednu krabici třeba z tisíců, když nevíme, kde se přesně nachází.

přeprava kamionem

Proto zakupte samolepící etikety kotoučové , na které můžeme hezky tisknout. Máme dva druhy, přičemž na jeden se tiskne termo tiskárnou a na druhý klasickou inkoustovou tiskárnou. Je na Vás, jaký typ tisku si vyberete, protože společnost nemá problém dodat i větší množství etiket. Takto s nimi můžeme polepit vše co potřebujeme, protože etikety skutečně velmi dobře drží a nemusíme se obávat, že by se i po delší době dramaticky zhoršila jejich čitelnost. Cena za etiketu není nijak vysoká.