Podnikání

Stahování videí z platformy Vimeo


Vimeo, platforma určená především pro umělce, čímž se zároveň liší od více známého serveru YouTube. Mnoho z nás, především ti dospělí, tuto platformu znají. Jedná se o webový projekt, který byl založen v roce 2004 a jen o pár let později měl téměř dva a půl milionu uživatelů. Oproti již zmiňovanému serveru YouTube, který cílí především na masovou většinu, a jehož obsah nemá žádnou konkrétní oblast, je Vimeo, video download https://www.stahujvidea.cz/vimeo-video-downloader určeno především filmovým nadšencům a experimentátorům, přičemž obsah této platformy je hlavně autorský a umělecký.

vimeo

Sídlo této stále velmi populární platformy se nachází v New Yorku a také v Portlandu, přičemž návštěvnost samotného webu je přes dvacet milionů návštěvníků měsíčně. Mezi obrovské výhody tohoto serveru patří nepochybně samotná kvalita audio-vizuální tvorby, nejen, že podporuje HD kvalitu, ale jedná se také o vůbec první server, který podporoval kvalitu videí 720p. Dále také obrovská komunita kreativně založených lidí, kteří nabízejí inspiraci a prostor pro seberealizaci, nebo nabízejí vzájemnou spolupráci. V neposlední řadě se platforma Vimeo pyšní také tříděním obsahu, a to konkrétně do kanálů, skupin a kategorií. Nejen, že Vám tato platforma umožňuje umění sledovat, ale také jej tvořit a prezentovat se jím.

video creator

Je dost možné, že i Vy máte svého oblíbence na tomto webu. Ať už se jedná o filmaře, zpěváka či jinak talentovaného člověka, jistě se na jeho tvorbu díváte vždy s nadšením a obdivem. Nejen z tohoto důvodu zde existuje způsob, jak si tuto tvorbu uložit, a mít ji tak vždy k dispozici, a to i v případě, že ji sám autor později odstraní. Jelikož si konkrétní soubor uložíte do svého vlastního zařízení, jste to jen Vy, kdo s ním může dále manipulovat, a nemusíte se tak bát, že se na danou tvorbu již nepodíváte, pokud ji autor smaže. Řeč je o serveru, který Vám umožňuje stažení jakéhokoliv souboru, a to včetně původní kvality zvuku i videa. Stačí Vám zkopírovat odkaz konkrétního videa a vložit jej do příslušného pole. Pak už jen stáhnete, a Vámi oblíbená tvorba je uložena ve Vašem zařízení.