Krása

Chci zpět do bývalého těla

Jednoho dne se člověk rozhodne, že takhle už to dál nejde a začne cvičit, běhat, zdravě jíst. Přestane pít alkohol, jíst tučná jídla, omezí solení. A výsledek vidí možná na váze, ale na sobě se ho nějak nemůže dočkat. Prostě na něm ten tuk zůstává, ať dělá, co dělá. Pokud bychom žili v době, kdy byla ideálem krásy věstonická Venuše, byla by to výhra. Zvlášť pro nás, ženy. Jenže moderní doba žádá útlý pas a štíhlou nožku. Co s tím?

Jednoduchá věc.
§ Nechat se zdokonalit ultrazvukovou liposukcí.
§ Jednoduše řečeno, nechat si odsát přebytečný tuk.
Jelikož si tělo dospělého člověka nevytváří další tukové buňky, je tento efekt dlouhodobý. Rozhodně se tu však neřeší nadváha nebo snad dokonce obezita. Nejprve musí člověk udělat něco sám se sebou a pak mu teprve pomohou přístroje.

Není to náročné

Jak liposukce probíhá? Je to v podstatě jednoduchá záležitost. Speciální kanyla se zavede do inkriminovaného místa. Kanyla má šířku tři až pět milimetrů, ale není, čeho se obávat. Liposukce probíhá většinou pod celkovou anestezií. Kanyla se napojí na přístroj, který vyvíjí podtlak a všechen přebytečný tuk tak z těla odsaje.

Důležité je, aby člověk, který se rozhodne pro tento zákrok, dodržel určitá pravidla:
1) Tři týdny před ním nebral léky, které ovlivňují krevní srážlivost.
2) Od půlnoci před samotným zákrokem nesmí jíst, pít a kouřit.
Rekonvalescence není dlouhá a ani náročná. První dny je potřeba zůstat v klidu a tělo příliš nenamáhat. Po šesti dnech už je možné se normálně zapojit do běžného života. Po liposukci může vzniknout jeden nepříjemný projev – modřiny a otoky. Je to ale pouze dočasný efekt, který brzy odezní.

Na takto specializované klinice je možné si liposukcí nechat upravit
– podbradek
– břicho
– boky
– stehna.
Tato procedura je účinná i v boji proti celulitidě.Leckdy přetrvává mylný názor, že na liposukci chodí pouze ženy. Je to omyl. Muži tvoří početnou skupinu klientů.