Produkty

Zhubněte bez výmluv

Doba pokročila a dávno už se nedrží různé zázračné diety, kdy se jedla jen jedna potravina. Takový druh stravování může způsobit problémy, mezi které patří nejen žaludeční potíže, ale i jojo efekt. Jednoduše řešeno přiberete i to co jste nikdy nevážili. Naštěstí je osvěta tak pokročilá, že většina lidí se do takových experimentů se svým tělem nepouští. Naopak nejlepší je u hubnutí vyvážená strava a dostatek pohybu. Bez této kombinace prostě nezhubnete nikdy zdravě.

palačinky s ovocem

Jojo efekt je strašák
Nikdo nechce přibrat víc než zhubnul. Proto je důležité dodržovat zásady zdravé stravy, cvičit a hlavně na nic nespěchat. Představte si, jak dlouho jste přibírali do současné váhy. Nemůžete tedy čekat, že zhubnete za týden. Trpělivost a odříkání je cesta k zaručenému úspěchu. Neexistuje nic, co by vám pomohlo shodit všechna nadbytečná kila za pár dní nebo dokonce přes noc.

Keto dieta není pro všechny
Existuje celá řada způsobů jak se stravovat při redukci váhy, ale nejsou vhodné pro každého. Vždycky se poraďte se svým lékařem nebo trenérem, který vám vysvětlí jak dané stravování funguje, a zda je vhodné právě pro vás. Jedním z takových druhů stravování je teto dieta. Ta funguje tak, že se z jídla omezí veškeré cukry. Vymýšlet taková jídla je ale někdy otrava, nicméně si můžete pomoct jídly, která stačí zalít vodou. Proteinové omelety
Bmikalkulacka Ketomix jsou chutné, zdravé a zasytí vás na velmi dlouhou dobu.

zdravá strava

Kromě omelet tu najdete celou řadu dalších jídel, která jsou v jídelníčku příjemnou změnou. Jedním z nich jsou třeba lívance, omáčky nebo polévky. Jídla si oblíbíte, protože se velmi snadno připravují, a tak vám mohou pomoct nahradit například oběd v práci, pokud si ho zapomenete nachystat. Vyzkoušejte některá jídla za výhodné ceny, a sledujte jak nadbytečná kila mizí. Hubnout se dá i zdravě, tak pojďte do toho.