Produkty

Betonové ploty Vám zajistí bezpečí

Na dnešním trhu existuje mnoho druhů plotů a každý z nich má jiné vlastnosti. Pokud se rozhodujete o realizaci plotu, tak je dobré vědět, co od plotu požadujete a co by měl splňovat. Nikdy není dobré se rychle ukvapit a postavit první plot, který se Vám líbí. Nejlepší volbou plotu je plot betonový a také pletivový.

betonové ploty (3)

Plot pletivový se stavěl už za dávných dob a dochoval se až doposud. Díky celkem přijatelné ceně a také kvalitě ho staví mnoho lidí do teď. Plot se dá opatřit ostnatým drátem a také se k němu staví branka. Během let se o plot nemusíte starat a i tak Vám vydrží dlouhé desítky let. Navíc je jeho realizace poměrně rychlá a snadná. Jedná se o ideální poměr ceny a kvality.

betonové ploty (2)

Betonové ploty Brno https://www.montazmpc.cz/betonove-ploty-brno/, jsou velice hezké na pohled a bude na Vás, zda si dáte hezkou pouze pohledovou stranu, či obě. Plot se dá opat výplní, které Vám bude sedět k ostatním stavbám na zahradě. Výplň může být plastová, kovová, nebo dřevěná. Na betonový plot nepotřebujete žádné stavební povolení a jeho výška může být nádherných 300 cm. Díky této výšce si můžete být jistí, že k Vám na pozemek nikdo neuvidí a zajistí Vám naprosté soukromí. Bonusem k tomu je také protihluková a povětrnostní bariéra, která se vždy hodí. V zimě se Vám také na zahradu nezatoulá divoká zvěř, která by Vám mohl poničit záhony a ovocné stromky.

Samozřejmostí je, že tato firma dělá i branky a vjezdové brány. Ty mohou být samonosné posuvné, nebo dvoukřídlé. Obě dvě možnosti lze opatřit výplní. Ta je stejná jako u plotu, plus si můžete nechat udělat tahokov v různých stupních zrnitosti. Pro inspiraci, se můžete podívat na webové stránky firmy.

Jestliže chcete plot, který vydrží celý Váš život, tak zvolte betonovou verzi plotu. Nejen, že má dlouho životnost, ale také Vám zajistí soukromí před sousedy a lidmi z ulice.