Podnikání

Dovolená v dosahu

„Ach jo, letos nikam k moři nepojedeme. Zůstaneme zase jen u bazénu.“ Při dnešních cenách benzínu se téhle větě ani nedivím. A vlastně i díky předchozí době Covidové nemají lidé ani nic našetřeno. Proto si pro vás firma Chlorito připravila „domácí dovolenou“. Asi není zřejmé, co tím básník chce říci, tak vám to přiblížím. Na jejich eshopu naleznete na tomto odkazu mořskou sůl do bazénu Chlorito.cz.

voda v bazénu

Už vám to dochází? Přesně tak, mořskou sůl si nasypete do bazénu a díky slané vodě se budete alespoň trošku cítit jako u moře. Ale co když někdo bazén nemá? Samozřejmě si ho nebudete kvůli soli kupovat, to už by se vyplatilo jet na dovolenou. Výhoda této soli je, že ji bez problémů můžete použít i v klasické koupelnové vaně. Jen malé upozornění nesmí přijít do styku s materiálem, který podléhá korozi. Mají zde mořskou sůl Margherita Sale Marino Grosso, která má hned dvojí využití. Můžete jí využít též v kuchyni, jelikož je vyrobena v potravinářské kvalitě. Tuto sůl můžete zakoupit v několika různých baleních. Základní balení je 25kg za příznivou cenu 283,-Kč. Je to spíše zkušební balení pro někoho, kdo neví zda bude spokojený se slanou vodou v bazéně. (kdyby ne, tak pořád je možnost ji využít na vaření. A hned máte slušnou zásobu.)

vysněná dovolená

Pokud už zkušenost máte a nebo provozujete koupaliště nebo bazén pro veřejnost, tak můžete objednat 250, 500, 750 nebo dokonce 1000 kg. Když objednáváte vetší množství, tak se zde platí kupte více a zaplatíte méně. A další výhodou vám bude doprava zdarma nad 2500,-Kč. Další variantou je mořská sůl Vatel. Můžete být naprosto v klidu, jelikož tato sůl je označována jako Biosůl. Také je o malinko dražší než předchozí. Z důvodu přísných podmínek výroby. Díky své kvalitě chrání Váš bazén před bakteriemi, ale je potřeba kontrolovat koncentraci soli ve vodě, aby právě nedošlo k tvorbě a množení řas a dalších mikroorganismů. A jak budete pokračovat dál je už na vás. Slaná voda, palmy a obsluha na baru. Nechte fantazii pracovat.